Долучитись до спільноти та дізнатись про умови вступу

Image

Сапожніков Євген - CEO & Founder «Перша Українська Академія Політики»,  «Молодь Важлива» та Club 1000. Помічник-консультант народного депутата України. Громадський та політичний діяч. Автор та партнер благодійних, політичних, соціально орієнтованих проєктів та програм. Приватний підприємець.
Image

Зубань Ярослав - захопився комп'ютерними технологіями та обрав напрям роботи по розробці веб-ресурсів, я спеціалізуюся на створенні сайту з нуля і наповненням його контентом займаюся цим вже більше 6 років, та досяг в цій сфері певних успіхів.
                                                
Чим буде корисний?
Будь які питання в сфері веб-розробки

Що шукає?
Я хочу, щоб наша країна  показала усьому світу, що тут живуть розумні, талановиті, щирі і добрі люди. Хочу отримати досвід роботи в управлінні держави, щоб в майбутньому працювати на державній службі. 

Хоббі
ІТ, бізнес, пауерліфтинг , саморозвиток, нумізматика, благодійна діяльність.

                                              

Image

Даніель Анна - адвокат, керівник “Адвокатського бюро Анни Даніель”, кандидат юридичних наук. Має дві вищих освіти – журналістську і юридичну. Крім адвокатської, активно займається науковою і викладацькою діяльністю. Науковий співробітник  Міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю при Раді національної безпеки і оборони України. Працювала в Апараті Верховної Ради України. Спікер і почесний лектор освітніх політичних платформ, соціально орієнтованих проектів та програм.

Чим може бути  корисною?
Консультативна діяльність в юридичній сфері, здійснення захисту, представництва та надання інших видів правової допомоги.

Що шукає?
Ділових партнерів. Вірить, що якості людини визначаються виключно її оточенням, а не спадковістю. 70% нашого успіху залежить від людей, які нас оточують.

Хоббі
Читання, викладацька діяльність

Image

Піддубна Аліна - керівник управління інвестицій Київської обласної державної адіміністрації;
Помічник-консультант народного депутата України VIII та IX скликання;
Помічник-консультант депутата Київської обласної ради VII скликання на громадських засадах;
Член Української Асоціації зовнішньої політики;
Магістр зовнішньої політики Дипломатичної академії України при МЗС України (2015 рік);

З 2012 р. закінчила ряд додаткових курсів з підвищення кваліфікації, в тому числі закордонних, одні з яких з міжнародного правопорядку у світі, які проходили в штаб-квартирах ООН, ОБСЄ та Європейської Комісії у м. Відень Австрійської Республіки;

Спікер та лектор освітніх політичних платформ.

Чим можу бути корисною?
Розповім про інвестиційну привабливість Київського регіону та підберу ділянку під Ваш проєкт; детально розповім що писати в резюме, кому його направити та що казати на співбесіді. Можливо візьму Вас до себе на стажування або роботу.

Що шукає?
Однодумців та можливих ділових партнерів

Хоббі
Викладацька діяльність, подорожі

Image

Колесник Олександр – голова Первинної профспілкової організації студентів Київського національного університету технологій та дизайну. З 2014-2015 очолював HR напрямок Всеукраїнської громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив» З 2015-1017 працював помічником депутата Київської міської ради. Очолював один із напрямків HR напрямку в «Альфа-Банку»

Чим може бути  корисним?
Консультативна діяльність в громадському середовищі, організація та проведення заходів, допомога з HR проектами. Project Manager. Профспілкова діяльність в молодіжному русі.

Що шукає?
Однодумців та нових колег по «цеху». Нові та цікаві проекти пов’язані з молодіжним рухом. Цікавлять благодійні напрямки та корисні для суспільства «Бізнес-кейси»

Хоббі
Спорт, читання, подорожі.

Image

Наталія Рожко - еко експертка, та екомандрівниця керівник ГО «Час Еко Змін» співзасновник Міжнародного центру культури «Aurora».

Мотиваційна спікерка, з екотематики, експертка з сортування сміття.

Людина, що не боїться експериментів та досліджень, прагне зрозуміти стереотипне мислення та замінити його на свідоме.

Тренерка з еко тематики, вірю що через практику сортування люди можуть сформувати в собі нові корисні звички.

Моя мета та місія – навчити людей відповідальній еко культурі поводження з відходами

Виховати активних людей, які дбають про екологію довкілля та збереження природи

Піднесення рівня еко культури українського суспільства через гармонійне формування еко культури дітей зі шкільного віку.

Чим можу бути  корисною?
Менторська підтримка, еко експертиза вашої діяльності.

Підготовка фахівців – тренерів, соціальних педагогів і соціальних працівників, здатних повною мірою реалізувати функції виховання, навчання, підвищення рівня екологічної культури молоді.

Що шукає?
Ділових партнерів,  однодумців Вірю, що якості людини визначаються виключно її оточенням, а не спадковістю. 70% нашого успіху залежить від людей, які нас оточують.

Хоббі
Подорожі, досліди та викладацька діяльність

Image

Стецюк Дмитро - політик, керівник ГО "Відродження і Розвиток", помічник -консультант народного депутата України ІХ скликання. Активно займаюсь науковою та викладацькою діяльністю, мотиваційний спікер, автор та партнер благодійних, спортивних та освітніх проектів.Підприємець,

Чим може бути корисним?
Менторська та консультаційна підтримка в громадському та освітньому середовищі,будівельній галузі, організація заходів.

Що шукає?
Ділових партнерів, однодумців, креативних та творчих людей.

Хоббі
Бізнес, спорт, читання, викладацька діяльність,подорожі.

Image
Кирило Яровий-державний службовець. Офіцер поліції (понад 10 років служби в органах МВС України та Національної поліції України);
Кандидат юридичних наук;
Учасник антитерористичної операції на Сході України (2014-2016 рр.);
Помічник-консультант народного депутата України IX скликання;
Майстер з Айкідо Йошинкан (I-ий дан);
Мотивований спікер освітніх та політичних платформ.

Чим можу бути корисним?
Виховання в молоді патріотичного духу, формування громадянської позиції та визначення основних пріоритетів у житті.

Що шукає?
Інвесторів, благодійні та волонтерські організації, які зацікавлені у реалізації проектів спрямованих на підтримку та розвиток молоді.

Хобі
Читання книг, спорт, фотографія, музика, мистецтво, кулінарія.
Image
Орест Брилінський-більше 8 років успішної роботи у великих компаніях та холдингах. Маю досвід управління комерційними структурами та підрозділами, формування й розвитку команди. Учасник громадських і благодійних програм, інвестиційних та бізнес-проєктів.
Нині очолюю напрямок внутрішньої торгівлі у провідній холдинговій компанії. Цікавлюсь політичною сферою, інвестиційною діяльністю, розвитком бізнесу, маркетингом.

Чим можу бути корисний?
Допомогою у формуванні та управлінні командою, підготовці та веденні переговорів, бізнес-плануванні, розвитку бізнесу, мотивуванні та організації команди.

Що шукаю і прагну?
Шукаю можливість втілити свій професійний досвід задля майбутнього України, навчити громадян політичної та правової культури, закликати не лише молодь, а й усе суспільство бути відповідальними та усвідомити, що вони – творці майбутнього нашої держави. Прагну, щоб кожен з нас виховав у собі справжній патріотизм.

Хобі
Спорт, настільні ігри, психологія.
Image
Михальчук Андрій – викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України, голова Первинної профспілкової організації студентів і аспірантів.

Працював провідним тренером штатних команд національних збірних команд України з неолімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України 2016-2019 рр.. Учасник багатьох Міжнародних та Всеукраїнських конференцій, олімпіад, форумів та спортивних змагань.

Чим може бути корисним?
Мої здобутті знання та практичні навички стануть у нагоді під час розробки різних молодіжних та спортивних проєктів, підготовки спеціалістів в галузі фізичної культури та спорту, розвитку молодіжної політики, аматорського, дитячо-юнацького спорту та спорту вищих досягнень. Профспілкова діяльність в молодіжному русі. Вважаю, що варто поділитись тим, що я знаю.

Що шукає?
Нові можливості для самореалізації, розвитку в молодіжному та спортивному напрямку. Цікаві знайомства та однодумців, які прагнуть змінити країну на краще. Просувати популяризацію здорового способу життя серед населення та заняттями фізичною культурою та спортом.

Хобі: спорт, туризм, волонтерство.
Image
Віталій Гайсенюк – відеооператор, перекладач, тренер, учитель. Кандидат історичних наук, видав 2 книжки ( http://bit.ly/2uv2Jec ). У минулому і тепер – член різних громадських організацій та ініціатив, волонтер.

Проводжу тренінги з відеозйомки, антисуржику, фасилітатор програми Британської Ради «Активні громадяни». Маю досвід роботи в різних сферах. Працюю в Київському молодіжному центрі, приватній школі. Фрілансер.

Життєві принципи: працювати в тих сферах, що цікавлять, а не просто виконувати свої обов'язки та існувати. Просвітлювати людей та робити їх свідомими і активними за допомогою неформальної освіти, зокрема у провінції. Пізнавати світ. Повертати Україні рідну мову. Не заподіювати шкоду живим істотам (вегетаріанець). Не зазнаватися через гроші, а залишатися чесною людиною. Щастя не в грошах.

Чим може бути корисним?
Зйомка подій та створення відеороликів, якісний переклад сайтів та матеріалів з російської на українську, тренерська та викладацька діяльність.

Що шукає? 
Ділових партнерів, однодумців та друзів.

Хоббі
Зйомка відео, подорожі, психологія, українська філологія.
Image
Воскобойник Юрій - Віце-президент з комунікацій "Європейської асоціації з електромобільності, сталого транспорту та інфраструктури України "АВЕРЕ УКРАЇНА";
Комунікаційник;
Працював помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата України 9-го скликання;
Бакалавр права Академії адвокатури України.
Волонтер та активний пропагандист гуманного поводження з тваринами.

Чим можу бути корисним?
Можу допомогти підготувати ефективну комунікаційну стратегію для вашого проєкту.

Що шукаю?
Колег та однодумців для спільних проектів.

Хоббі
Біг, читання, кулінарія
Image
Моторкін Сергій - комунікаційник спільноти "Club 1000 - Молодь Важлива"
Свій шлях почав в 2005 році у сфері прямих продажів.
Побудував команду, став мотиваційним лідером і інструктором прямих продажів.
Великий досвід, як в організації масштабних заходів, так і в організації виборчих процесів.
Обіймав посаду асистента керівництва в американській компанії з управління активами "MOSBY LINCOLN LC".
Учасник проєкту "Бізнес Кухня". Консалтингові послуги з пакування бізнесу і просування його в інтернеті. Проєкт працював по СНД. Був керівником відділу продажів, супроводжував клієнтів від подачі заявки до кінцевого результату.
 
Чим буде корисний?
Розбір і ведення проєктів від ідеї до реалізації. Інвестування

Що шукає?
Партнерські проєкти соціального розвитку.

Хоббі
Кулінарія, читання книг, написання віршів, саморозвиток.
Image

Куліш Анастасія - графічний дизайнер, фотограф, ivent-менеджер. Розробляла дизайн для ресторанів, українських фільмів, концертів, фестивалів. З 2017-2020 керувала студентською радіостанцією RadioKPI.

Чим можу бути корисною?
Допоможу розробити фірмовий стиль бренду. Розповім усе про поліграфію та допоможу створити якісну продукцію. Оформлю сторінки соцмереж. 

Що шукаю?
Проєкти, що стартують або потребують оновлення. Можливих ділових партнерів - помічників політичних діячів, маркетологів, PR-менеджерів.

Хоббі
Читання, мистецтво, музика, мода

Image
Войналович Юлія - головний бухгалтер авторизованого електронного майданчика PlayTender в системі публічних закупівель ProZorro та в системі державних аукціонів Prozorro.Sale; Помічник-консультант народного депутата України ІХ скликання.

Чим можу бути корисною?
Консультування в сфері бухгалтерського обліку, допомога в бухгалтерському супроводі підприємств, самозайнятих осіб.

Що шукає?

Ділових партнерів, однодумців
Хоббі Подорожі, відкриття нових горизонтів в розвитку особистості